Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:57   #2480
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
może ta ciężka nocka jednak Cię naładowała w jakiś cudowny sposób..
na naszym etapie to w sumie nie jest najistotniejsze, bo dzieci jeszcze się kręcą w sumie..ale nawet z ciekawości dobrze wiedzieć..
Może, czasem tak miewałam, że po nieprzespanej nocy miałam dużo energii. :P Ale skończyło się, zasnęłam nad książką.
Właśnie z ciekawości muszę się dowiedzieć tego faktu o Arturze.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Dziękuje za kciuki !!

Szyjka długa, twarda i zamknięta. Podobno wzorowa
Choć nie wiem jaka dokładnie długość.

Jasio 1,25 kg
Niestety nadal ułożony pośladkowo, siedzi sobie na pęcherzu.
Z racji, że łożysko mam na przedniej ścianie + maluch siedzi i kopie w dół mogę odczuwać te ruchy jako ból. Taka diagnoza.
Lekarz mówi, że nic nie widzi, aby się źle działo w środku ale zapobiegawczo mam przez 2 tyg znów odstawić ćwiczenia i przyjmować luteinę -bo nie zaszkodzi a ostatnio przeszły mi te dolegliwości właśnie po stosowaniu.

Ogólnie nie jest źle ale mam się oszczędzać i odpoczywać jak najwięcej więc nic odkrywczego się nie dowiedziałam.
Super, że wszystko ok z szyjką i ogólna sytuacja wygląda dobrze, a Jasio pięknie rośnie.
Odpoczywaj więc.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Zwolnienie na opiekę nad kobietą w połogu może dać szpital, nasz gin, ale też zwykły internista w przychodni. Do dwóch tygodni. Teoretycznie po porodzie sn tydzień, po cc dwa, ale my po sn dostaliśmy na dwa, bo wpisali mi poród powikłany (łyżeczkowanie). Trzeba tylko zagadać
Zamierzam tak zagadać, bardzo bym chciała żeby mój mąż dostał zwolnienie na mnie.
Do tego może urlop ojcowski i nie wiem czy jeszcze normalny urlop. Mąż musi koniecznie zdążyć się wykazać w pracy do końca tego roku, ale zobaczymy jak nam pójdzie.

Edytowane przez florencee
Czas edycji: 2016-05-31 o 13:58
florencee jest offline Zgłoś do moderatora