Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 09:19   #2948
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 025
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez sylvia_kl Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,

Ja prawde mowiac przestalam jakis czas temu cwiczyc z Jillian za sprawa karnetu na silownie, chozdze teraz na rozne zajecia i Jillian robie tylko od czasu do czasu, wybieram jakies cardio. Mam jednak problem z nogami, konkretnie z tym, ze nic mi z nich nie schodzi. Od pocatku roku zgubilam jakies 4 kg, glownie za sprawa diety (z 70 na 66), zeszlo w talii, biodreach i cyckach, ale uda normalnie nic, moze z 1 cm. Na silowni chodze na zajecia HIIT i cross, do tego czasem spinning. Zastanawiam sie czy nie powinnam czegos zmienic, bo te wszytski obciazenia, przysiady, wypady, nie wiem czy na mnie to jakos odwrotnie nie dziala, zreszta nwet ostatnio jedna dziewczyna mowila, ze przyroslo jej w udach. Zastanawiam sie czy zamiast tych crossow nie powinnam wlaczyc jakiegos pilates. Co myslicie w jezdzie na rowerze? Albo rolkach. Moze ktoras z Was ma doswiadczenia z wysmuklaniem ud. Dzieki
Hej, myślę, ze jestes typem gruszki i pewnie dlatego jest ci tak ciezko wysmuklic nogi. Ja jestem typem meskim, brak talii ale za to dosc szczuple nogi, jednakze co zauwazylam po wielu latach cwiczen, ze uda mnie sie bardziej umiesniły i nic z centymetrow nie schodzi, nogi sa twarde, ladnie umiesnione ale nie szczuplejsze mysle, ze joga, pilates pomoga. Probowalas program PIYO?
A skoro chodzisz na silke, to moze podpytaj jakiejs trenerki, one powinny wiedzieć najlepiej
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując