Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-05, 17:05   #30
minmin15
Przyczajenie
 
Avatar minmin15
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nigdy nie myślałam, że moge zeschizowac w ten sposób, ale jednak..
Jestem przy 3cim opakowaniu tabletek (Elin), po krwawieniu po 7 dniach przerwy, 8dnia przyjęłam tabletkę jak zwykle ok 21. Juz następnego dnia zaczał pobolewac mnie brzuch, co uznaje za normalne, ale dziś jest 4 dzien od rozpoczęcia opakowania, stosunek sie zdarzył również, a brzuch boli jeszcze bardziej, do tego doszedł śluz, co zaczeło mnie martwić....tabletki jak zawsze biore co do minuty regularnie, więc niby się nie martwię...a jednak. Wszystko za sprawą dobrej kolezanki, która co jakiś czs lubi rzucić: a co jesli? Nie stosujemy prezerwatyw (z chłopakiem, nie z kolezanką ), ale czasem się obawiam, że za bardzo zaufałam tabletkom. Wizyta kontrolna u ginekologa w przyszłym tygodniu, może rozwieje wszelkie moje wątpliwości, a póki co wylewam swoje żale tutaj ;d nie chcę czytac inetrnetów, bo tylko mnie stresują

Edytowane przez minmin15
Czas edycji: 2016-06-05 o 17:26
minmin15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując