Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzień Dziecka – wygraj jedną z wielu nagród!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 22:36   #102
ewikewik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dzień Dziecka – wygraj jedną z wielu nagród!

Nie miałam zbyt wielu zabawek bo mama wychowywała mnie sama. Znajoma podarowała mamie z myślą o mnie takie małe maskotki z łapkami jak klips, które można było przyczepić do firanki czy plecaka, tygryska i misia, przywiozła je z Niemiec. Wtedy te zabawki były bardzo modne. Bardzo je lubiłam. Ale latem zaginęły. Mama była trochę zła, bo mówiła, że zgubiłam je na podwórku. Ale ja ich nigdy nie wynosiłam, były dla mnie w sensie emocjonalnym zbyt cenne...
Przed Bożym Narodzeniem przyszła sąsiadka zza ściany, starsza kobieta. Przyniosła moje miśki, kilka gumek frotek do włosów i taką małą szmacianą laleczkę. Nasze balkony były połączone, pomiędzy nimi była taka mini barierka. Kotek sąsiadki czasem przechodził do nas przez balkon. I mały wąsaty złodziejaszek ukradł moje miśki i schował je od tyłu w kanapie dla gości u sąsiadki. A ta gości miała dopiero zimą i przy porządkach odkryła legowisko kociego urwisa. Moja radość była ogromna, mama miała dziwna minę. To pewnie przez te wymówki, że zgubiłam miśki na podwórku...
ewikewik jest offline Zgłoś do moderatora