Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-08, 22:39   #2375
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Oj niekoniecznie. Znałam kiedyś babkę, miała sklepik z pieczywem kolo mnie, aja chodziłam z jej córkami do podstawówki. Zawsze idealne włosy, super fryzura. Spotkałam ja kiedyś u fryzjera i okazało się że ona myje włosy raz na dwa tygodnie dosłownie - raz na dwa tygodnie chodziła do fryzjera na mycie i czesanie i to jej się trzymało czysto i idealnie aż do kolejnej wizyty. Dla mnie to szok. Moje włosy przez długi czas potrafiły być tłuste późnym popołudniem, mimo że mylam je tego samego dnia rano. Wszystko zależy od włosów. Jeśli ktoś ma włosy świeże przez tydzień (zazdroszcze) to czemu miałby je myć codziennie?
Ja teraz tak mam, jak zaczęłam brać izotek. Wcześniej włosy musiałam myć codziennie, bo pod wieczór już były przetłuszczone, zwłaszcza przy twarzy. Teraz nie wiem ile musiałabym ich nie myć, żeby to było widać. Mój rekord to tydzień, bo już się czułam nieświeżo, przysmogowana krakowskim powietrzem ale wciąż wyglądały na czyste
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora