Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 16:41   #58
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Po wielu latach brania tabletek i mnie dopadła schiza zmieniałam tabletki tzn to jest pierwsze opakowanie nowych. Brałam je mniej więcej dobrze więcej niż 2 godziny opóźnienia nie mialam. W trakcie miałam plamienia ale w połowie miałam ból jakby jajnika trochę się martwilam tym a teraz jestem tam opuchnieta, senna, zachciewanki mam jak przy pierwszej ciąży z niecierpliwością czekam na okres który ma przyjść w niedziele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli nie popelbilas zadnego bledu w braniu to to jest tylko Twoja schiza spokojnie, okres przyjdzie na pewno

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dammall1 Pokaż wiadomość
Hej.
Miesiąc temu miałam wymrażaną nadżerkę i zaraz przed tym ginekolog przepisał mi nowe tabletki. Także przez całe opakowanie nie kochałam się z moim chłopakiem. Lekarz powiedział, że mniej więcej po miesiącu można już wrócić do współżycia. Chciałam mniej hormonów i dostałam tabletki w systemie 21+7 zamiast 24+4. I tutaj rodzi się pytanie - czy w trakcie przerwy między opakowaniami jestem chroniona? Bo przecież jeszcze miesiąc temu brałam 24 aktywne i 4 przerwy, a teraz tak jakbym wzięła 3 tabletki mniej i jeszcze 3 dni więcej przerwy. Czy możemy się kochać bez dodatkowego zabezpieczenia? Poprzednie tabletki miały taki sam skład hormonalny.
Pozdrawiam .
Tak, w przerwie tez jesteś chroniona tak samo jak w poprzednich, 21+7 dzialaja na takiej samej zasadzie jesli o to chodzi. Ale po tej nadzerce usuwanej, to chyba po drugim opakowaniu w przerwie jestes bezpieczna, skoro lekarz powiedzial, ze po pierwszym mozesz wrócić do współżycia, to myślę ze to pierwsze opakowanie mial na myśli wliczając przerwe prznajmniej ja bym tak to zrozumiala i tak bym tak zrobila w razie co

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując