Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 11:10   #76
matozau
Raczkowanie
 
Avatar matozau
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy

Cytat:
Napisane przez Nikielena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak tam postępy?
U mnie mija 3 tydzień trzymania się diety i 3,6 kg mniej z tym że już dzisiaj zjadłam połowę czekoladek merci więc jutro boję się w ogóle wchodzić na wagę :/
Też tak macie że jak jest tak ciepło to nic się nie chce jeść ani tym bardziej gotować? ._.
U mnie skromniutko, po ponad 3 tygodniach jedyne 1,1 kg poszło. Ale i tak się cieszę, że cokolwiek idzie.

Od początku diety nie ruszyłam żadnych słodyczy, prawie zrezygnowałam z kawy (jeśli już piję to z mlekiem sojowym/migdałowym, ale to rzadko).

Teraz mam zamiar trochę przyciąć ilość (z liczeniem kalorii dostałabym kręćka), bo ja naprawdę dużo jem. Np. na kolację mogę bez mrugnięcia okiem zjeść filet z ryby i do tego pół kilo warzyw (nie przesadzam, akurat torebki są kilogramowe i pół sobie zawsze sypnę).
Dodatkowo muszę wymienić owoce, które przegryzam jak zgłodnieję -> zamiast bananów spróbuję z truskawkami czy jabłkami. Zobaczymy jak to będzie za 2 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez kayamaa Pokaż wiadomość
Gdybym tyle jadła w wieku lat 20 czy nawet 30 to bym była chuda jak szczapa
Kayamaa, a ja ze zdjęcia wnioskowałam, że jesteś w wieku studenckim, tj. 22-25.


edit:
Ustawiłam sobie w avatarze mojego duchownego przewodnika.
__________________
66,6 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52

Edytowane przez matozau
Czas edycji: 2016-06-16 o 11:22
matozau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując