Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-17, 12:59   #77
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy

Cytat:
Napisane przez matozau Pokaż wiadomość
U mnie skromniutko, po ponad 3 tygodniach jedyne 1,1 kg poszło. Ale i tak się cieszę, że cokolwiek idzie.

Od początku diety nie ruszyłam żadnych słodyczy, prawie zrezygnowałam z kawy (jeśli już piję to z mlekiem sojowym/migdałowym, ale to rzadko).

Teraz mam zamiar trochę przyciąć ilość (z liczeniem kalorii dostałabym kręćka), bo ja naprawdę dużo jem. Np. na kolację mogę bez mrugnięcia okiem zjeść filet z ryby i do tego pół kilo warzyw (nie przesadzam, akurat torebki są kilogramowe i pół sobie zawsze sypnę).
Dodatkowo muszę wymienić owoce, które przegryzam jak zgłodnieję -> zamiast bananów spróbuję z truskawkami czy jabłkami. Zobaczymy jak to będzie za 2 tygodnie.


Kayamaa, a ja ze zdjęcia wnioskowałam, że jesteś w wieku studenckim, tj. 22-25.


edit:
Ustawiłam sobie w avatarze mojego duchownego przewodnika.
Ja się ostatnio nie ważyłam bo się boję Staram się w sumie ważyć nie częściej niż raz w tyg.
Zrezygnowałam od dłuższego czasu z porannych ćwiczeń jakoś nie mam weny, i mam poczucie winy. No właśnie to jest u mnie typowe, jak czegoś nie lubię to zmuszam się przez jakiś czas a potem i tak rezygnuję, nawet jak to dobrze mi robi.
Banany kaloryczne są, ja jem na raz pół banana. Teraz jest wysyp truskawek Uwielbiam!
Matozau, u mnie to już okolica 40-stki Co prawda podobno nie wyglądam. Mój mąż jest ode mnie 7 lat młodszy a wyglądamy jak równolatki, w każdym razie żadne zgorszone panie się nie oglądają za nami
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując