Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który podkład wybrać - proszę o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-04, 21:13   #41
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Który podkład wybrać - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Ja jeden (beige )upolowałam na targowisku a drugi kupiłam kilka dni temu w Sephorze cena to 210 zl z tym ze trafiłam na zniżkę -30% i zapłaciłam 140 Także uważam ze 138zl na truskawce to bardzo mało Co do podkładu w płynie to nie mam pojęcia czy jest to nowość ale trzeba wziąć pod uwagę ze może dawać zupełnie inny efekt niż kompakt ,ja niestety nie wiem jaki bo nie testowałam

PS.Podkład w kompakcie ma jeszcze jeden plus,kiedy sie skończy wystarczy dokupić sam wkład który np w Sephorze kosztuje ok 140zl (na truskawce na pewno o wiele mniej)
Prawda, ja też na komórkę dostałam przed świętami z Sephory kilka fajnych ofert na zniżki i musiałam się smakiem obejść, bo Sephorka najbliższa w Poznaniu (130 km)
Na truskawce nawet nie wiem czy są same wkłady, czy się w to bawią Zaraz zerknę i na pewno sobie go upoluję, bo strasznie mnie zaintrygował Powiedz mi czy Ty go nakładasz pod oczka ?..bo ja bym może i chciała.

EDIT: Jest na truskawce nawet w pudełeczku i kosztuje 105 zł i 113 zł, ale tylko jest 3 kolorki. Te nazwy nic mi nie mówią, więc chyba nie ma żadnego jasnego.
Mogłabyś rzucić oczkiem ?
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6255#6255
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując