Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 07:42   #2039
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Russ trzymam mocno.

Pojechaliśmy po te obrusy do Krakowa bez Bartka. Właśnie mama dzwoniła że chodziła z nim godzinę żeby zasnął.. Boże jak mi mega przykro ze go tak zostawiłam i świadomość że jeszcze jutro i pojutrze i popojutrze.. Matko straszna matka ze mnie
Dobra matka, nie męczysz dziecka jeszcze chwilka i będziecie razem cały czas





Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ewusia zazdroszcze taakiej knajpki!

Magda moj nie ma zebow ale przygryza mnie tak dziaslami:/

Russian u nas tez nocki do kitu nie wiem co sie stalo ze tak slabo sypia..

Jutro mamy szczepienie, jesli mozna to prosze o kciuki.





Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kinga my mamy zakażenie rzadką paskudna bakteria poszpitalne najprawdopodobniej plus niedroznosc kanalikow lzowych co razem powoduje armagedon szczep paskudny i ciezko o te antybiotyki na ktore reaguje w lekach okulistycznych juz nie mam sil a jeszcze byl u nas paakudny wypadek w piatek droga zablokowana prokurator a do lekarza maz przez imna gmine jechal po leki


Polecam standardowa moments z zapieciem barylkowym pasuja na nia charmsy stopery separatory lancuszki tak samo jak na bangle (sztywne kolo) ale ona sie rysuje

Jest tez essence ona jest ciensza ma osobme charmsy jest ich malo

Nie polecam jasnych skorkowych szybko sie niszcza

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Keas kochana kciuki i za noc i za szczepienie
Kurcze masakra z tą bakteria, biedactwo






Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
kostke w rossmanie

przez to dziecko straciłam radosc z shoppingu, masakra albo nic ciekawego w całej galerii nie było, tylko dzikie tłumy ehh

za to młodej sie strasznie podobało, tak spiewała z tego fotelika ze az sie ludzie za nia ogladali

oj tam co sie bedziesz katować, ja jem lody codziennie na spacerze
jak mam wyrzuty to sobie kupuje wodnego
Keas powodzenia na szczepieniu
Kinga i jak noc, dobrze?

my wieczorem poszliśmy jeszcze po truskawki bo u nas pod placem wieczoram przejezdzają rolnicy sprzedawac z samochodów (jest taniej niz u handlarzy wtedy no i truskawki swieze bo zaraz po zebraniu) ale do domu wrócilismy ok 21 a to juz czas na cycka i spanie wiec młodej oko leciała i zrobilismy dzien brudaska, nawet jesc nie chciała taka zmeczona juz była

pobudka była o 2 a teraz dalej spi z TZtem bo musiałam o 5 do łózka wziać bo brzuszek ja meczył

a dzis planuje podać młodej ziemniaka zobaczymy jak sobie poradzi z gestszą konsystencja bo ta marchewa ze sloika jest strasznie wodnista
Ja teoretycznie muszę dbać o swoje cukry więc dlatego się katuje ale zazwyczaj coś słodkiego codziennie wpada, tylko raz coś bardziej raz mniej zdrowego
Powodzenia z ziemniakami

Nocka ok, 2 pobudki i spalismy do po 8 w tym tygodniu Konradek łaskawy, nie zaczyna dnia nad ranem
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując