Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-26, 18:47   #1176
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Jezu nie trzeba się godzić na nic, ale trzeba mieć świadomość, że są ludzie, którzy się na to zgodzą i nie dlatego, że są frajerami, tylko dlatego, że zdają sobie sprawę, że prawdopodobnie (tak, nie zawsze!) im się to zwróci z nawiązką w przyszłości. A wtedy szanse osoby, która mówiąc wprost wybrzydza, bo nie dojedzie 30 km, maleją.

Przecież nie chodzi o to, żeby sie zarobić na smierć i padać na twarz po każdym dniu, no ludzie. Chodzi o realia - znalezienie pracy idealnej jest trudne.
Ale my to wszystko wiemy. Ja po prostu nie rozumiem twojego oburzenia, że ktoś jednak nie chce i tyle. Takion nie chce, to jego sprawa. Ma doświadczenie jakie ma i niech mu bóg da by znalazłam pracę tam gdzie chce. Nie ma co się pieklić, że "stawia warunki". No boże, widocznie takie ma. Czy one mu utrudniają to niech już sam sobie oceni czy warto je zmieniać.

Szczerze? Ja też nie mam zamiaru szukać idealnej pracy na drugim końcu Trójmiasta. Wiem z jakimi korkami i przesiadkami się to dla mnie wiąże. Kiedyś tak się użerałam z powrotami po 2 godziny. Podziękuję za następny raz. Czas jest dla mnie cenniejszy.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2016-06-26 o 18:49
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora