Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-27, 18:59   #277
stayinpositive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 145
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej Basiu,
Ja dzis pospieszylam do sklepu I kupilam kapsulki z tym ostropestem. Juz dawno mi facet w sklepie z suplementami oferowal to na moje dolegliwosci (mowilam tylko o jelitowych). Tez kiedys myslalam, ze watroba jest winna. Ja nie traktowalam swojej watroby bardzo dobrze przez lata, wiec moze mi sie odwdziecza... Bralam pelno lekow na bol kregoslupa I antybiotykow bez oslony na zatoki... Ponadto dieta tez pozostawiala do zyczenia... Pelno ibuprofenow, itd...
U mnie chyba niestety oddech jest najgorszy, dzisiaj mam jednoznaczne sytuacje: napisalam do babki w pracy wiadomosc, ze przyjde do niej za 2 minuty I jak przyszlam do pojawil sie jej wspolpracownik z gumami do zucia (to juz nie pierwszy raz kiedy ktos mi oferowal gume...). Kurde z tym oddechem, to nie wiem juz czy to wina zatok (mam ciagle tego gluta z tylu gardla), czy tez jelit (ciagle bulgotanie I wzdecia) czy tez samych zebow... myje przeciez, nitkuje, wszystkie mam wyleczone...
Tragedia...
Ta kobieta ktora ciagle komentuje "smell" kolo mojego biurka dzisiaj stala znowu blisko I wykrzyknela "yuck!" czyli takie nasze "ble", "fuj".
Po prostu super... Ja juz nie wiem co mam robic.


Lyknelam ostropest I czekam... Basiu na razie OK, chociaz po paru minutach I zesztywnial troche kark I spanikowalam ze moge miec jakas reakcje alergiczna (pisze na opakowaniu zeby nie brac jak ma sie uczulenie na rzepak I kwiatki typu stokrotki...) Ja niby nie mam alergii, ale kto to wie...


Ok, wracam do swojego smierdzacego zycia (albo do swojej paranoi).


Czesc.
stayinpositive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując