Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 13:02   #4198
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Dreamer, mi podpowiedzial mm pediatra przy wypisie ze szpitala, ale nie na cale 2 dni sztuczne, tylko 2 razy dziennie. I cholera chyba pomoglo, bo na 3 dzien moj smok sam sie wybudzal na jedzenie, a pierwsze 3 dni po wypisie dokarmialam go strzykawka bo nie chcial ssac tylko spac
Jesteśmy po wizycie patronazowej pediatry, ale swietnego goscia wybralam, tylko po opiniach z neta. Sprawdzil malego, na wszystko odpowiedzial, zostawil nr pryw w razie nocnej wizyty.
Sprawdzil wedzidelko i na razie zostawiamy bez podciecia, moze sie wydluzy. Widzimy sie za mc na szczepieniach.
I uspokoil mnie ze jak maly spi 5-6-7h to tylko sie cieszyc, nie wybudzac na jedzenie. Jeszcze zobacze jak waga u poloxnej, bo bedzie za chwile i chyba bede najszczesliwsza lipcowka jezeli przyrasta prawidlowo


MamaNiny, kciuki za serducho malego !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arida super że wybrałaś świetnego pediatrę i jesteś zadowolona Patryk na pewno ładnie przybiera, ma madra mamę

Ja dziś byłam na shoppingu po farbe do włosów w dużej drogerii i znalazłam bezpłatna wage dla maluszkow ucieszyłam się bo można zawsze podjechać i się zwazyc bez czekania na położne lub wizytę

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Aaa mam pytanie odnosnie laktatora. Nie kupiłam jeszcze ale w razie w co polecacie bardziej? Medela avent czy tommee tippee? Lovi u mnie nie ma...
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora