Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pierwsze dni wspólnego mieszkania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-12, 14:21   #36
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: pierwsze dni wspólnego mieszkania

Cytat:
Napisane przez Olcia0401 Pokaż wiadomość
Jako że w tym roku z planujemy z TŻ zamieszkać razem, coraz częściej myślę, jak to będzie. Wyprowadzałam się z domu kilka razy, jednak nigdy nie mieszkałam z partnerem.
Oboje nie możemy się doczekać, kiedy zniesiemy nasze "klamoty" do "naszego" mieszkania. Mimo, że bardzo się cieszę, mam też obawy, jak to będzie. Niby wszystko omówione, ale panika jest Jak u Was wyglądały pierwsze dni "po"? Długo trwało, zanim się do siebie przyzwyczailiście? Do swojej obecności cały czas? Jak to u Was wyglądało? No bo tak - rzeczy zniesione, rozpakowane, zaczynamy przygodę życia. Wracam z pracy, a tam zamiast rodziców, siostry - ON. Zasypiam - ON, budzę się, to samo. Razem na zakupy, odwiedziny u rodziców, ktoś wpada do nas. Wiele razy wyjeżdżaliśmy razem, ale to zupełnie co innego. Wiem, że będzie fajnie Ale no właśnie, jak wyglądają te początki, kiedy oswajacie się z nową sytuacją? Macie jakieś "złote" rady? Wiem, że były podobne wątki, ale były w nich opisane sytuacje mieszkaniowo - finansowe, a mi chodzi o te pierwsze dni razem, ten czas, kiedy przynieśliście kartony z rzeczami do mieszkania, rozpakowaliście, i...?
u nas była wielka radość, az do pierwszego zgrzytu, chyba po 2 tygodniach... i wyjaśniliśmy sobie wszystko, podzieliliśmy sie obowiazkami i tak przetrwaliśmy rok bez praktycznie żadnej kłotni złota rada - dużo ze sobą rozmawiajcie, o tym co was denerwuje w drugiej osobie. Bo potrafią pierdoły wkurzać, typu np. ze zostawiam okruszki na stole, albo ze spie przy otwartym oknie itp
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując