Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 10:38   #59
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Madine nie rozjasniaj juz włosów,masz je dosłownie białe...O wiele bardziej podobasz mi sie na drugim zdjeciu gdzie sa takie naturalne Nie myslalas o tym żeby troszke je przyciemnic??
Zdjęcie trochę przekłamuje kolor, zrobione jest z lampą w sztucznym świetle, nie są białe, są bardzo jaśniutkie w kolorze bezowy blond, maja taki perłowy połysk. Oczywiście chcę je przyciemnić, ale jak widać na fotce nr 3 (tej z loczkami) po dekoloryzacji jak wypłukiwała sie farba, to górę włosów miałam jasną, a dół rudy, więc jedyną metodą walki z tym rudym było farbowanie na jak najjaśniejsze popielate kolory. I udało mi się dzięki temu wyrównać kolor. Ale farba inaczej łapie na tych rozjaśnionych dekoloryzacją, a inaczej na nowym zdrowym naturalnym odroście, dlatego tak kombinuje w poszukiwaniu farby I muszę się pochwalić, ze jak potem kiedyś byłam sie obciąć u tej fryzjerki , która robiła mi dekoloryzacje, to sama nie mogła sie nadziwić jaki ładny równy kolor mam, i pytała jak udało mi sie go uzyskać

arzdąc, ja nie chce takiej platyny, bo wygląda nienaturalnie, ale nie ukrywam, ze ten jaśniutki beż z perłowym połyskiem mi się naprawdę podoba. Jednak żeby kolor wyglądał naturalnie, będzie trzeba faktycznie zrobić sobie jakiś średni blond Na razie daje włosom odpocząć, do nastepnego farbowania odrostów (chociaż obawiam sie ze to bedzie szybko, bo już je widac :/)
arzdąc wydaje mi się, że gdybyś kilka razy z kolei nałożyła na swoje włosy Np. tą safirę księzycowy blask (czy jakoś tak) to na pewno muszą się rozjaśnić. Skoro moje całkiem rude po dekoloryzacji chwyciło (a pigment z farby jest przecież trudniejszy do usunięcia z włosa niz ten naturalny) to Tobie tym bardziej powinno wyjść. Zawsze możesz zminiejszyć odstępy między farbowaniem, np ok 2-3 tyg, mnie sie udało przejść z tego czarnego "ciemnego brązu" do koloru jaki mam w niewiele ponad miesiąc. ALe to był mój dziki upór i determinacja (no i nie słuchanie ostrzeżeń typu : odczekaj miesiac do nastepnego farbowania)

Edytowane przez madine
Czas edycji: 2008-01-16 o 10:46 Powód: dodanie tekstu
madine jest offline Zgłoś do moderatora