Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marzec 2016 epizod 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-17, 20:01   #1885
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

My trafiliśmy na mikro festyn Jezusowy. 3osoby śpiewały, 10 słuchało i w przerwie między piosenkami opowiadali co dobrego dla nich Jezus zrobił. i jakiś nawalony gościu sobie tańczył.[emoji12][/QUOTE]

Zawalisty festyn ;p

Ja dziś się kapalam z niunia w wannie A teraz już zasnął nawet bez marudzenia o dziwo. Jadł też bez wykrecania się. Może coś się już stabilizuje oby oby

Ja jeszcze nie dostałam okresu po porodzie i mam nadzieję ze jeszcze parę miesięcy nie dostanę

Ja po 6 miesiącu planuje dac dopiero jakieś jedzonko, a to jeszcze długa droga bo nasz mały jeszcze 4 nie ma

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ania578 Pokaż wiadomość
My trafiliśmy na mikro festyn Jezusowy. 3osoby śpiewały, 10 słuchało i w przerwie między piosenkami opowiadali co dobrego dla nich Jezus zrobił. i jakiś nawalony gościu sobie tańczył.[emoji12]
Zawalisty festyn ;p

Ja dziś się kapalam z niunia w wannie A teraz już zasnął nawet bez marudzenia o dziwo. Jadł też bez wykrecania się. Może coś się już stabilizuje oby oby

Ja jeszcze nie dostałam okresu po porodzie i mam nadzieję ze jeszcze parę miesięcy nie dostanę

Ja po 6 miesiącu planuje dac dopiero jakieś jedzonko, a to jeszcze długa droga bo nasz mały jeszcze 4 nie ma [/QUOTE]

Eyesblue Ale lipa z tym wózkiem
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując