Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopak idzie na wesele z inną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 18:43   #15
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jasna sprawa, tylko , że faceci raczej nie myślą o tym, że za miesiąc np. idą na wesele
Tak. Raczej nie myślą. Tylko o zaproszeniu jej z takim wyprzedzeniem nie zapomniał.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Na szczęście nie wszyscy.
Poza tym, jeśli facet zapomina o tym, że ma pannę, a idzie z inną dziewczynę na wesele, to dla mnie kiepsko zapowiada się ten facet.

Co innego, jakby z Autorką był od tygodnia, to ok - kapa odwoływać. Ale miesiąc?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



Dla mnie sygnały ostrzegawcze.
Nie zdziwiłabym się, jakby ta koleżanka od wesela była laską, do której kiedyś chciał kręcić albo coś. Dużo moich znajomych na wesela zapraszało potencjalne dziewczyny, bo wiadomo - fajna zabawa, alkohol, tańce, wszystko powoduje, że tworzy się jakaś tam więź.
Dokładnie się o to martwię. On mnie utwierdza w przekonaniu, że nic nigdy ich nie łączyło i to na mnie mu zależy , a nie na niej. Ale oni będą się razem bawić i wgl całą noc spędzą razem, wolne tańce itp.

Edytowane przez Strokrotkaaa
Czas edycji: 2016-07-29 o 18:44
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując