Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wytrzymałe pończochy na ślub
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-05, 14:12   #5
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode!

Chciałabym się Was poradzić w sprawye wyboru pończoch na ślub. Wiem, że wszędzie polecają pończochy z pasem, ale ja nigdy takiego nie nosiłam i nie mam pojęcia jak się sprawdzi na weselu. Boję się też, że kupię jakiś felerny, a nie będę miała czasu na zakup nowego. Dlatego zdecydowałam się na samonośne. Pytanie tylko - jakie...? Wiem, że chcę kolor cielisty (nie chcę wyglądać jak komunijna dziewczynka w białych rajstopkach :P ), ale nie wiem, które wybrać. Bardzo zależy mi na tym, aby były wytrzymałe, bo mam talent do dziurawienia rajstop byle czym. Przeszukałam kilka wątków, ale są one sprzed kilku lat, mniemam, że w branży pończoszanej wiele się przez ten czas zmieniło. Kiedyś w sklepie wypatrzyłam Gattę, podobno ma właściwość "nielecących oczek" - czy to prawda? O rajstopach Fortissima czytałam bardzo skrajne opinie. Sama już nie wiem, co myśleć. A, zależy mi też, aby były troszkę grubsze niż tradycyjne 15 DEN, bo mam brzydkie nogi, nie chcę, żebyb to się aż tak rzucało w oczy. Pomożecie?
miałam pończochy z tej serii, oczko rzeczywiscie nie poszlo, ale zrobiły mi się w nich żółte pięty (tzn nie na mojej skórze, tylko pończocha ma żółte pięty) i całkiem to się nie spiera, więc ostatecznie nie jestem zadowolona
a na swoim ślubie mialam cieliste ponczochy samonośne z bialą koronką na górze, przetrwały calą noc. Miałam suknię na kole, więc to pewnie pomogło - bezposrednio nogami niczego nie dotykałam. A pończochy są śliczne i miały bardzo gruby ten pasek silikonu więc sie fajnie trzymaly.

Edytowane przez Paulinagm
Czas edycji: 2016-08-05 o 14:18
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując