Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2017
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 09:22   #855
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

dziś moja mała miała gorszy dzień bo nie chciała żebym wychodziła z przedszkola ... a dzis muszę ją zostawić dłuzej bo jadę na rozmowe o prace jeszcze

dowiedziałam się,że prawdopodobnie dla kobiet chętnych robia jeszcze usg w 12 tygodniu,wprowadzili to jakiś czas temu,wcześniej nie było tego ... płatne no ale robia w szpitalu,jeżeli sie chce to położna daje skierowanie ufff ... czyli beda 2 usg
aaa ... i położne mierzą tu dziecko za pomocą dłoni,mierzą i mówią ile mniej więcej dziecko będzie ważyć tego co wiem niektóre sie myla tylko o kilka gramów a niektóre mówią naprawdę wagę porodową dzidziusia,jestem w szoku co tu słysze o położnych ( niby są mega super specjalistkami w tym )
robią też tutaj akupunkture na mdłości niby w wiekszosci przypadków pomaga,nie zawsze ... i podczas porodu jest możliwość akupunktury w celu zmniejszenia bólu .
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora