Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-14, 11:03   #3161
Grycanka67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Pomocy!

Moi Drodzy! Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji, która została spowodowana moją głupotą. Boję się, że mogę być w ciąży a nie mogę nikomu o tym powiedzieć. Dwa tygodnie temu poznałam faceta, który wyjechał za granicę i jest osobą jak się okazało skrajnie nieodpowiedzialną i niepoważną. Mam 20 lat i dwa tygodnie temu, przed jego wyjazdem parę razy uprawialiśmy seks (dokładnie 3 razy, za każdym razem był to stosunek przerywany). Po jego wyjeździe, dokładnie 65 godzin od naszego pierwszego stosunku wzięłam tabletkę 120 godzin ellaOne. Nie miałam żadnych skutków ubocznych, po paru dniach miałam tylko bardzo gęsty śluz. A seks z nim uprawiałam tuż po okresie. Teraz minęło 14 dni od ostatniego stosunku z nim, (dodam że był to mój pierwszy chłopak i dobrze wiem, że zrobiłam tragiczną głupotę) i nie wiem co robić. Z jednej strony mogłabym wykonać test ciążowy ale ponoć jest on miarodajny dopiero w spodziewanym dniu miesiączki. Proszę poradźcie mi coś bo nie mam możliwości porozmawiać o tym z nikim. Pozdrawiam.
Grycanka67 jest offline Zgłoś do moderatora