Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co Was odraża w mężczyznach ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-30, 12:30   #29
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co was kompletnie odrzuca, odraża?

Cytat:
Napisane przez deskjet Pokaż wiadomość
Co was kompletnie odrzuca, odraża w:
1.Wizerunku, wyglądzie mężczyzn,
2.Zachowaniu, sposobie bycia mężczyzn.
hmmm


1. lalusie, elo elo kolesie - żelik, obcisła białą koszuleczka, jasne dzinsy, bezowe zamszowe buciki(nienawidze bezowych butow)
jestem fajny, chciałbym być czarny - daszek na oczach, krok w kolanach, ze sie zaraz wywali, koszulka prawie do kolan(najlepiej koszykarska)

"na urzednika" - zawsze pastelowa koszula, zawsze, zawsze, w tej samej idzie na obiad wigilijny, szczytem ekstrawagancji jest koszula w innym odcieniu, spodnie ma te same, albo 10 par identycznych
niektórzy emo - jestem delikatniejszy i bardziej kobiecy od ciebie, noszę twój obcisły sweterek i spodnie - gumki (może potrafia byc uroczy, ale nie na dłuższą metę)
duże dzieci subkultury - ta sama sprana koszulka zespołu i zawsze wyliniała kita, przykrótkie sprane czarne spodnie, glany, niezależnie od temperatury, glany(wygadałeś w tym super majac 18 lat, ale czas dorosnąć)
"kobieta ma pokochać mój charakter" - czyli zakłada na siebie dokładni to, co było pod reka - sweter z liceum, spodnie z plama, dwie rozne skarpetki, kurtke, ktora kupiła mu mama

Pojedyncze powazne wpadki:
-za krotkie spodnie
-spodnie przed kolano latem(do pol uda jeszcze lepsze )
-ciuchy z poczatkow liceum, bo przeciez jeszcze sie nie podarły (kochanie, ale masz już 27 lat...)
-dres wyjściowy
-marynarka z łatami na rękawach
-spodnie marchewy
-spodnie a'la starszy pan takie tweedowe w krateczke jakieś
-wiszące za duże koszule, podkoszulki, bluzy


Twarz i ciało:
- pryszcze, te proszące o wyciśnięcie
- dlugi zarost, lubi kilkudniowy, bo drapie
- zaniedbane zęby

- nadmierne owłosienie
- brud pod paznokciami
- białe odciski i drapiące stopy
- ciałko, dużo galaretowatego ciałka, nie kręci mnie to wcale

2. -bajkopisarz twardziel, bajkopisarz romantyk itp..
- delikatny - kochanie załozyłabyś żyrandol? nigdy nie pomoże ci w remoncie
- kozak - masz farta, ze spotkalas takiego mezczyzne jak ja
- pracocholik - nikt poza mną nie rozumie słowa pasja, wszyscy są gorsi, tylko praca przynosi prawdziwe spełnienie (moj ex, dokładne jego słowa sic!)
- zakompleksiony idiota - seks podczas okresu jest obrzydliwy, kobiety z lekka nadwagą są obrzydliwe, nigdy nie dotknę kobiety z małym biustem, masz obwisłe piersi, jakto nie ogolilas dzisiaj nog? to ohydne! (naprawdę takiego znałam. oni istnieją)
- chory zazdrośnik - uwłaczasz mi witając się ze swoim kolegą na ulicy!!! (byłam z takim psycholem)
- choleryk - jesli ktos na mnie krzyczy, bo sie spoznilam, czy mam balagan - to moze spadac
- pan i władca - moze i pozwole ci miec swoje zdanie, ale jesli bedzie zgodne z moim (znam takiego, ale nie wiem, czy jest taki w stosunku do swojej kobiety)
- maminsynuś - mama kupuje lepsze ubrania niż ty, mama jest najinteligentniejsza osoba na świecie, mamie sie zesrał kotek, muszę jechać od ciebie na drugi koniec miasta i sprzątnąć z kuwety ( sic! jeden z moich ex...) dodam, że leżałam w szpitalu po operacji, ale kupka była ważniejsza
- chłopcy "wszystkojedni" - czyli zyciowe niedorajdy : jak chcesz, sama wybierz, wszystko mi jedno, na prawde sie dopasuję


To pogrubione, to to co działa na mnie alarmowo.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując