Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "emocjonalne" jedzenie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 17:38   #88
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: "emocjonalne" jedzenie

Cytat:
Napisane przez parowka Pokaż wiadomość
hej.. musze sie przyznac bez bicia chociaz troche wstyd.. jem bo nic innego nie mam do roboty calymi dniami nic nie robie.. tylko podchodze do lodowki i wymyslam coraz to nowe powody zeby wyciagac cos z niej i "przekasic".. ale ile razy mozna "przekaszac" na dzien.. ja potrafie "przekaszac" co pol godz. a jak zjem to pozniej zbiera mi sie na zly.. i wyrzuty sumienia.. gdzy to minie.. znow podchodze do lodowki i tu kolo sie zamyka..
nie wiem jak mozna to zmienic.. jak mozna zrobic cos.. zeby sie jesc.. (nie mowie tu oczywscie o glownych posilkach)..
nie wiem co robic..
nie martwo sie parowko to zwykłe łakomstwo

na pewno na co dzień nie ma cię w domu i nie masz czasu na jedzenie, a teraz zwyczajnie nie masz zajęcia

i nie użalaj mi się tu nad sobą tylko wyjdź na spacer, zasłuchaj się w muzyce, czy zrób cokolwiek co lubisz

skoro masz dużo wolnego czasu możesz wreszcie zrobić coś dla siebie - wypożycz książkę która od dawna chciałaś przeczytać, wybierz się do kosmetyczki, zrób sobie maskę błotną
nie mów ze ci się nie chce - bo to żadna wymówka, od razu poczujesz się piękniejsza i wyrzuty sumienia znikną
..nie marnuj cennego czasu kiedy jesteś sama ze sobą na jedzenie
od razu minie ochotka na "małe" co nieco i nie będzie żadnych wyrzutów sumienia

powodzenia
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując