2016-08-28, 19:35
|
#1966
|
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
|
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017
Cytat:
Napisane przez malwiska
Ja nie muszę chodzić do pracy bo z pensji tz dałoby się wyżyć. Może skromniej bez wakacji za granicą i wyjść raz w tygodniu na miasto na obiad ale dalibysmy rade, ale ja w domu się duszę, chce zarabiać i wydawać na duperelki i zapewnić dzieciom wiele rzeczy których z tz nie.mieliśmy w dzieciństwie
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------
Jeśli udowodnia ze rodzina źle gospodaruje pieniędzmi. Np wydaje na alkohol a dziecko jest zaniedbane to zabierają kasę i dają w ekwiwalencie
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
|
I tu jest właśnie ta różnica. Nie musisz chodzić do pracy, ale nie chcesz egzystować, chcesz żyć i masz ambicje
Oczywiście nie mam nic do kobiet które siedzą w domu przez jakiś czas i wychowują dzieci. Bardziej mi chodzi o ludzi którzy wolą żyć z zasiłków i dosłownie zerowac na państwie a co za tym idzie na nas bo przecież pieniądze jedne niż iść do pracy i trochę zainwestować w siebie.
Nie wiem jak wy dziewczyny, może mam dziwne podejście, ale uważam że dobrze jest jak kobieta jest nie zależna finansowo. Kiedy poprostu wie że ma choć trochę. I nie jest w pełni zależna od męża.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
|
|
|