Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 11:52   #2943
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość

Ogólnie nie robiłabym takiej krucjaty z tego. Jeśli dziecko siedziało chwilę do zdjęcia, to jeszcze nic strasznego. U nas Mały czasem w czasie spotkań rodzinnych też denerwował się siedząc w bujaczku i braliśmy go z mężem na ręce siedząc przy stole w ten sposób że plecami opiera się o nasz brzuch i mógł obserwować wszystko.
Pewnie, że nie będę z tego afery żadnej robić. My też Weronike na kolanach czasami tak sadzamy. Ale tam raczej to nie jest tylko do zdjecia... oni przed pierwszymi szczepieniami juz jeździli po rodzinie, po imprezach głośnych na dworze itp. Ja ogólnie nie jestem za tym żeby izolować dziecko, ale ten pierwszy miesiąc to dziecko raczej spokoju potrzebuje. U mnie jak mała się urodziła to mieszkaliśmy w 8 osób w tym Dwójka dzieci (od 16 lipca Mniej ) to widziałam, że nadmiar wrażeń tylko pogarszal zachowanie Weroniki.
A komentarz, że "wasza juz siedzi" wiąże się z tym, że z mężem się śmiejemy, że przez to, że mamy dzieci z tego samego rocznika, to potem będzie "a nasza juz chodzi, a Wasza" a nasza juz sika na nocnik, a Wasza jeszcze nie?" itp. Hehe
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora