Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 13:46   #844
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Mało? A w jakiej części kraju mieszkasz? U mnie w warszawie to całe lato upalne 😢

Moja znajoma mieszka w Warszawie i tez narzekała
W zachodniopomorskim lato było do doopy

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Też nie za bardzo Nie żeby mi przeszkadzał, ale powiem tak: poznałam i zapomniałam

Ty spiekłaś raka na basenie, a ja mam dziś zaczerwienioną twarz po 30min marszu


Łączę się w bólu. Od kilku dni dosłownie chce mi się płakać Jestem na zmianę zła i śpiąca, nie mam na nic ochoty, najchętniej zamknęłabym się w lodówce.


Na serio muszę Cię odwiedzić

Uzależnieniec z Ciebie


Tak tylko gdybyście nie wiedziały: w sobotę na Polsace... Kevin sam w domu
Nie wiedziałam, ze Kevin bedzie ale czy nie mogliby go dac poźniej, chociazby w listopadzie? A tak w sierpniu to wg mnie calkowity bezsens

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Cześć piękne,a ja mam dobry humor ( jak zawsze w sumie hahah )
Miałam wczoraj spotkanie biznesowe z dziewczynami z którymi otwieram studio trenerów personalnych ,i wszystko jest na dobrej drodze- za miesiąc otwieramy . 7 mego mam sesje zdjęciową , trochę zadańdo wykonania na wrzesień ,ale perspektywa jest piękna ,jestem szczęśliwa .
Do tego menagerka klubu w którym jestem instruktorką fitnessu uprzedziła że dostanę od niej więcej godzin od września,czyli jest ze mnie zadowolona EH! Jak ja kocham moją drugą pracę !!!!
Dobra,tyle z chwalenia się
W Bydgoszczy wczoraj wieczorem był deszcz wiec ochłodziło się pięknie , paliłam sobie Rhubarb Cramble i jestem oczywiście zachwycona.Nie wiem czy trafię w końcu na zapach który mi się nie spodoba ?; )
Miłego dnia wszystkim!!!: love:
Gratulacje
Mnie ciasto rabarbarowe sie nie spodobało, czułam jakies sztucznidło ale mnie ostatnio cos trudno zadowolic w kwestii woskow

We wrześniu kupuję zasłony do salonu i buty dla męża, w październiku narzutę (może w końcu bedzie ) i cotton ballsy, w listopadzie czarne bombki (bo moze mnie sie jednak odwidzi czarny na choince, wiec zrobie zakup w listopadzie ) i perfumy dla męża, grudzień białe kubki do zastawy i piżamy dla teściów a i gdzies w między czasie moze mnie natchnie z mamą na prezent dla taty Taki mam plan
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora