Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 18:34   #846
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Cześć piękne,a ja mam dobry humor ( jak zawsze w sumie hahah )
Miałam wczoraj spotkanie biznesowe z dziewczynami z którymi otwieram studio trenerów personalnych ,i wszystko jest na dobrej drodze- za miesiąc otwieramy . 7 mego mam sesje zdjęciową , trochę zadańdo wykonania na wrzesień ,ale perspektywa jest piękna ,jestem szczęśliwa .
Do tego menagerka klubu w którym jestem instruktorką fitnessu uprzedziła że dostanę od niej więcej godzin od września,czyli jest ze mnie zadowolona EH! Jak ja kocham moją drugą pracę !!!!
Dobra,tyle z chwalenia się

W Bydgoszczy wczoraj wieczorem był deszcz wiec ochłodziło się pięknie , paliłam sobie Rhubarb Cramble i jestem oczywiście zachwycona.Nie wiem czy trafię w końcu na zapach który mi się nie spodoba ?; )
Miłego dnia wszystkim!!!: love:
Gratulacje! Fajnie się masz Ja jeszcze we wrześniu sobie pochodzę na aqua-aerobik, bo mam jeszcze karnet do wykończenia, ale od października przerzucam się znowu na fitness normalny, bo jednak potem jak już jest chłodno, to basen mi jest jakoś nie po drodze
Ten rabarbar mnie kusi! Powiedz mi - on jest taki lekko "kwaskowaty" czy jednak słodki ulepek po całości?
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora