Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 16:32   #2596
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Przeżyłam ktg. Trzy godziny tam siedzialam. Pół godziny przed, pół godziny ktg. A półtora czekałam na lekarza, by usłyszeć ze jest ok. W czasie ktg miałam dwa skurcze na 100 więc mnie zbadał, ale stwierdził, że jeszcze mam trochę czasu....
Mój TZ się śmieje, że w niedzielę pewnie się zacznie. Bo jego dzieci wszystkie się rodziły w dniu kiedy był jakiś mecz który chciał obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To cię przetrzymali.
Może się sprawdzi że w niedziele.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Majlenka gratulacje! Za parę dni ból ustąpi i będzie dobrze!



Dla mnie najwygodniejsze na start są pajace rozpinane z przodu lub body i półśpiochy.



A wiadomo dlaczego taka zmiana?

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

A tak wogóle to dzień dobry!

Ja już też ostatnie dni w dwupaku, w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala. Dobrze, bo końcówka już męcząca, dopadła mnie znowu senność w dzień, a w nocami się kręcę i mam częste pobudki na toaletę. Wyprawka gotowa, jedynie lekki bałagan w domu panuje, ale to zostawiam do ogarnięcia na chwilę przed porodem. Do tego na końcówce załapała mnie jakaś choroba - prawdopoodbnie od córki się zaraziłam - i już drugi tydzień gardło pobolewa, a teraz doszedł suchy kaszel w nocy. Dzisiaj byłam u lekarza i na koniec dostałam antybiotyk, żeby się jednak doleczyć przed cc, bo naturalne metody nie działają.
Zdrówka.
Oby ci przeszło przed urodzeniem żebyś maluszka nie zaraziła.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora