Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy - cz. V
Wątek: Psy - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-02, 23:23   #953
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

Mam problem z Coffe. Ona boi się ciemności i braku mojej obecności. To ją przerasta i zastanawiam się czy to już lęk separacyjny czy to strachy jak każde inne. Jak jestem w domu i śpię w innym pokoju a młode zostanie tam gdzie zawsze i przebudzi się w nocy to jest tyle krzyku i paniki, ze cały dom postawi na nogi. Co gorsze nie będzie spała ze mną, tylko potrafi całą noc jojczeć, żebym wróciła do naszego pokoju. Ewentualnie chodzić od jednego pokoju do drugiego. Jak dostaje rozkaz pójścia spać to kładzie się na 5 min a pozniej to samo.
To samo jest z wyuczonymi nawykami. Rano zawsze po przebudzeniu wychodzimy z pokoju i dalej się przytulamy. Dzisiaj nie miałam czasu i chciałam ją od razu wypuścić na zewnątrz i co? Jojczenie, darcie japy, bo przecież zapomniałam.
I nawet nie wiem jak się za to zabrać. Ręce mi opadły jak zauważyłam jakie ona ma zagrania ostatnio
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Inga pewno pisałaś z komórki ale....wizję którą miałam przed oczami...bezcenne






Zaraz jedziemy na zawody! Plan na ten występ to opanowanie stresu podczas rzucania i w miarę proste i ogarnięte rzuty!
PYSKIEM, PYSKIEM oczywiście mało być nienawidzę tego telefonu, taki kosmos jest z pisaniem na nim wiadomości, a chwilowo nie mam komputera

Właśnie, zawody. Ciekawa jestem jak je podsumujesz. Myślę że dla Bala to będzie nic w porównaniu do Ciebie. On praktycznie w każdej sytuacji potrafi się odnaleźć z tego co piszesz. Czekamy z niecierpliwością na relacje
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora