Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-03, 13:09   #11
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A o jakim wzroście mówimy? Bo jak facet zadbany, wygadany i fajny, to bez problemu się umówię, mój najniższy były miał około 165 centymetrów, żaden może rekord, ale jakoś niskich czy wysokich wybitnie nie szukałam...
Limonka, nie chodzi mi tutaj już o umawianie się, szukanie partnerki i tego, że facet niski ma w tej kwestii przerąbane, bo to jest oczywiste i nie ma już sensu tego powielać do zarzygania.

Temat ma dotyczyć głównie faworyzowania wysokich facetów na płaszczyźnie towarzyskiej, zawodowej i w prozaicznych sytuacjach życiowych kosztem niskich facetów. Usprawiedliwiania wręcz karygodnych czynów i wspierania typów spod ciemnej gwiazdy, bo mają wzrost. Brak reakcji na ich zwyrodnienia i wybryki typu kradzieże, ćpanie, jazda po narkotykach, alkoholu(to są wszystko sytuacje z życia wzięte, które widziałem w wykonaniu wysokich facetów, co nie spotkało się potem z żadną dezaprobatą kobiet i nie wpłynęło ujemnie na relacje tych facetów). I kolejny problem to brak możliwości rozwinięcia skrzydeł przez niskiego faceta i czucia się pewnie w społeczeństwie, gdzie kobiety skrycie, w swej podświadomości nienawidzą i życzą śmierci w męczarniach takiemu facetowi, który nie ma wzrostu. Jak się wypowiadam to chcę być oceniany za wypowiedź, gdy wykonuję swoją pracę to za swoją pracę, a tam gdzie będą kobiety to będę oceniany za wzrost i na tej podstawie traktowany. Ktoś 2 razy mniej kompetentny i głupszy ode mnie może być wywindowany wyżej przez kobiety, bo jest wysoki. Chcę byśmy doszli w końcu do sytuacji, gdzie przestanie się patrzeć na faceta, jak w dżungli.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora