|
Dot.: nowości Oriflame cz. II
Cytat:
Napisane przez sylwiusia89
omg to w Biurze Regionalnym płaci sie to i to !!  Ej no bez przesady.... To jest bez sensu bo w takim razie nie opłaca sie robic małych zamówień bo jeszcze Ci wyjdze że musisz dopłacić !! Nie wiem czy w avonie też sie płaci takie opłaty ale jeśli nie to to jest na duży plus 
|
Niestety tak jest. Pociesze Cie ze w Avonie jak nie masz zamowienia na 150 zl w katalogu to doliczaja 10 zl za realizacje malego zamowienia. Wiec Ori i tak dobrze wychodzi w tym porownaniu. A te produkty na biuro sa czasami w bardzo fajnej cenie wiec tez nie jest najgorzej. Teraz np wystarczy zamowic wode In Tune za 20 zl i juz nie musisz wybierac dodatkowego produktu na biuro.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
|