Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrażenia z powrotu do Polski-dla byłych emigrantów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 13:57   #620
Robertino12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wrażenia z powrotu do Polski-dla byłych emigrantów

To było pisane szczególnie do Telki.


Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Nie porównuj kraju do matki. Chyba że wyrodnej co jedne dzieci kocha bardziej od innych i ma je za nic.
Poza tym skąd wiesz czy ja się przypadkiem nie opiekowałam ciężko chorą osobą. Wiem jak to jest z doświadczenia jak wymagajace i wykanczajace psychicznie i fizycznie to jest.
A czasem właśnie ludzie muszą uciec od rodziny i odciąć się od toksycznego środowiska żeby uratować siebie i rozwinąć skrzydła.
Najważniejsze to być szczęśliwym i żyć w zgodzie z samym sobą.

No i w jaki spsob można pomóc ojczyźnie skoro wolność słowa jest zwalczana i jedyny prawy punkt widzenia musi być zgodny z linią partii? Przeciwko takimu wiaty walczyli moi dziadkowie i pradziadkowie. A ludzie ktorzy teraz narzucaja innym swoja wizje sa tak gleboko zakorzenieni w poprzednim systemie ze sami go ponownie wprowadzaja.

Jeśli ktoś nie moze żyć poza Polską to niech żyje w Polsce. Najważniejsze to żyć tak żeby nie krzywdzic innych i żyć w zgodzie ze sobą i być ze sobą szczerym i szczęśliwym.

wysłane z telefonu
Robertino12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując