Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie szukać pracy, żeby nie pracować z kobietami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-06, 06:10   #61
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Gdzie szukać pracy, żeby nie pracować z kobietami?

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
W jakich miejscach pracy praktycznie zawsze nie ma kobiet? Zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych? Bo chcę być oceniany za wykonane obowiązki i dostawać wypłatę za obowiązki, a nie za wzrost. Jakich zawodów się nie imacie kobiety?
What?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;64916091]Układanie bruku.
Śmieciarze.
Księża.
Zakłady zajmujące się obróbką metali.
Zakłady zajmujące się obróbką drewna (np. stolarskie).
Informatycy.
Może marynarka albo rybołówstwo?[/QUOTE]
Dodalabym jeszcze dom pogrzebowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Do cyrku złoz cv


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Albo się ucieszy, że jednak ma rację i baby takie podłe są B-) Dla mnie facet zaczyna się od 180 cm. Spotykalam się z dwoma niższymi od siebie. Jeden niższy o 7 cm, drugi o 6 i czułam się, jak z młodszym bratem. Chociaż ten pierwszy zawrócił mi potem w głowie bardzo, ale inne cechy odrzuciły mnie od niego i nie chodziło o wygląd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety też nie mogłabym być z niższym facetem, lub niewiele wyższym. Po prostu mnie tacy nie pociągają. To mało męskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując