Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 19:11   #76
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357
Dot.: Warszawa-bojkotujcie sklep zoo w GalMoku!

nie można stawiać wszystkich sklepów zoologicznych na równi. Nie wszyscy hodowcy są super i te zwierzęta mają dobre warunki. Ile jest hodowli, gdzie są psy z rodowodem, a warunki w jakich żyją pozostawiają wiele do życzenia. Albo tacy ludzie, którzy hodują rodowodowe psy, czy koty tylko dla zysku, bo to jest ich jedyne źródło dochodu i mają 5 całkiem różnych ras, które są akurat teraz modne. A jak suka przestaje nadawać się do rozmnażania ,to ją sprzedają. Czy takie psiaki czy koty są wyhowywane z miłością? moja kuzynka ma króliczka ze sklepiku, który jest mały i nie ma za wiele zwierząt. Był tam dość długo, sądząc po jego wielkości, jak go przyniosła. Pani w sklepie tak go rozpieściła, że jest tak fantastycznym pieszczochem, że nić ino go głaskać. Ja jeżdżę do sklepu, który jest w sąsiedniej miejscowości, nie jest za wielki, jak ktoś nie wie , że tam jest, to go nie znajdzie, ale mimo to zawsze jest tam pełno ludzi. Myślę ,że to zasługa Pani sprzedawczyni, która jest przesympatyczną osobą, ma ogromną wiedzę z zakresu akwarystyki - i ryby i rośliny. Zawsze potrafi doradzić , nie wciska niczego, kilka razy nawet odradzała mi zakup danej rybki, bo pow. że są takie liche, malutkie, żebym przyjechała za tydzień, będą większe. Dobrze, że o tym nie wie szef tej Pani...
Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując