Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-16, 10:14   #89
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy

Dawno mnie tu nie było, wakacje i nawał spraw Moje odchudzanie generalnie stoi w miejscu , dla mnie wakacje to nie jest dobry czas - grillowania, spotkania, wyjazdy itp. Nie da się diety trzymać Nie mam aż tyle silnej woli, żeby sobie wtedy wszystkiego odmawiać. Ale teraz spróbuję ponownie wziąć się za siebie. Od jakiś 2 tygodni porzuciłam słodycze i sklepowe jogurty (podobno pełne cukru). Robię sobie sama jogurtowe desery - mieszam owoce z jogurtem naturalnym, do tego trochę stevii, cynamon, kardamon i otręby. Wiem, że te słodycze najbardziej mnie gubią, no i wieczorne podjadania...
A propo's odchudzania bez ćwiczeń, oglądałam jakiś czas temu program w tv, omawiający kwestię ile znaczenia dla chudnięcia mają ćwiczenia. Robili różne eksperymenty i okazało się, że ćwiczenia mają baaardzo małe znaczenie ) Zdecydowanie największe ma dieta, a najwięcej i tak się spala kalorii nic nie robiąc - najwięcej człowiek zużywa na codzienne życiowe czynności chodzenie, oddychanie itp. Intensywnymi ćwiczeniami niewiele się i tak spala, bardziej one mają sens dla wyrzeźbienia ładnej sylwetki. Zamiast ćwiczeń można pół dnia sprzątać mieszkanie , zużyje się nawet więcej kalorii. Dla mnie to dobra wiadomość, bo aj ćwiczyć naprawdę nie cierpię, natomiast staram się być aktywna, pomimo siedzącej pracy. Niestety też jest tak, ze im mniej ważymy tym mniej kalorii musimy przyjmować, aby znów nie utyć.
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując