Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-19, 15:32   #3832
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
ja to bym przede wszystkim przy takiej ilości wesel finansowo nie wyrobiła
Noo
Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
Ja w swojej sukience z poprawin byłam na 2 weselach w tym roku. Nawet miałam ślubne buty. Byliśmy u znajomych, którzy byli u nas na weselu i cześć gosci ta sama. Mam to w nosie, nie będę wydawała pieniędzy na kolejna sukienkę jeśli ta nadal jest dobra. Przecież każdy mnie i nie mam zamiaru udawać przed kimś nie wiadomo kogo.
Ja też tak robię: )
Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Witam Was
No my na zdjecia i film to sie naczekamy bo maksymalnie do 2mies czyli pazdziernik listopad?
A juz mnie tak ciekawi...
Dostalam @ i brzuch mnie boli dlaba jestem strasznie.. dawno tak sie nie czulam... a w dodatku glowa mi peka (nie wiem czy mnie przewialo czy od wczorajszych % ale raczej przewialo)
Zaraz jade na zakupy na obiad.
Moj maz ciagle mowi ze szkoda ze nie mamy jakiegos wesela bo chetnie by poszedl.
Ja chetnie swoje jeszcze raz bym organizowala i przezyla ale wycinajac ostatni tydz przed bo za wielka nerwowka byla

W ogole to fotografka nam powiedzia ze przy zakladaniu obraczek rece zakrylam kwiatami i nie bedzie z tego momentu zdjecia... (czemu ich nie odlozylam albo nie dalam swiadkowej ???)
Zupelnie nie pamietam tego momentu kurde...

Ale na pocieszenie mielismy ala 3 Plenery jeden z fotografka
Drugi z moja bratowa
Trzeci z kuzynka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to mogła ona iść może z drugiej strony?:p

Ktoś pisal o wyciskarce do soków, my kupiliśmy sobie sami po ślubie, super sprawa. Soczki marchewkowe z imbirem albo z selerem
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora