Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 09:09   #830
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
"Bo jak ty i tata bedziecie w pracy to wtedy ja bede wychodzil z Wojtusiem na spacer. Zobacz, o tak!"


Cytat:
Napisane przez fiii Pokaż wiadomość
kurcze prac nie umiem upralam ubranka w dzidziusiu dodalam 1 miarke jak kazali tylko ze ubranka nie pachna tak jak opowiadalyscie
co moglam zrobic zle?
Pisałyśmy, że proszek mocniej pachnie z opakowania niż na wypranych ubrankach I tak ma być.

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyscie o wodzie zywiec zdroj, jakis facet sie zatrul. Mi kiedys gin powiedzial ze mam pic wode ale nie zywiec zdroj, bo jakies badania widzial i cos bylo nie tak. Nie wglebialam sie ale mial racje.
Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
A o żywcu słyszałam, ale ja nie piłam jej nigdy, bo dawno słyszałam, że to syf. U mnie w domu cisowiankę piją
Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
ja o wodzie słyszałam, masakra !
Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
I jeszcze do tego problem z tą wodą Żywiec, a my tylko tą pijemy, innej w domu nie mam.
Nie wiem, co ja będę do jutra pić
Ale to chodzi o serię Żywioł Żywiec Zdrój, nie tą zwykłą.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Ja piję tylko mineralną, a najlepszy skład mineralny z tych popularnych wód ma Muszynianka ta magnezowo wapniowa i Piwniczanka. Obie mają około 2000 mg/l składników mineralnych ��
Od kilkunastu lat pije Piwniczankę, ale w ciąży mnie odrzuciło. Z resztą jak na ciążę to ma właśnie za duże stężenie składników mineralnych. Zalecane jest chyba do 500mg/l ze względu na nerki dziecka, zwłaszcza na początku. Żywiec ma coś koło tyle i o dziwo taka kranówa mi teraz podchodzi.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Koleżanka dziś urodziła synka , miało być sn skończyło się cc. Nie znam szczegółów ale chłopak 4400 g i 61 cm ��
Oooo, to chyba macie wspólną koleżankę z moim mężem, bo mi wczoraj o tym mówił
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2016-09-23 o 09:03
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora