Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 02:40   #3811
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
[emoji122]

Piękne zdobycze [emoji122]
Jil Sander Style mam na samiuśkim początku listy chciejstw, mam w planie kupić w tym miesiącu
W ogóle Jil Sander to takie niedoceniane trochę zapachy, a naprawdę są prześliczne, kobiece i poprawiające humor, a przy tym nieoklepane i stylowe. Wczoraj popsikałam się właśnie Style i idealnie pasują mi do jesieni, mimo, ze delikatne, to jednak intrygujące . Szkoda, ze Stylessence wycofane
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Że się tak wetnę - a daj spokój, ja już w sierpniu na wakacjach popylałam w botkach Bikerach znaczy. Mój ulubiony rodzaj butów to co się będę... We wrześniu już botki obowiązkowo, raz dłuższe, raz krótsze... i rękawiczki bez palców
Już od tgodnia noszę-co prawda przedwczoraj koleżanka była w sandałach, a było naprawdę zimno. Rękawiczki miałam wczoraj. W ogóle wczoraj było cudownie-trochę słońca, trochę deszczu, poranne mgły, zimno i wiatr-fajnie wirowały liście. Uwielbiam jesień

Na wieczór po kąpieli użyłam Crystal Noir i rano nadal nadgarstek mi intensywnie pachniał-to moje najtrwalsze z najtrwalszych perfumy...

Dziś będzie Clinique Happy-kończy mi się próbka-flakon juz leci
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora