Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o byciu AU PAIR, part. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 21:26   #4387
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez curlyheadgirl1234 Pokaż wiadomość
Hej!

Ja planuje zostać au pair w wakacje 2017, założyłam już sobie profil na aupair-world, jest już kilka rodzinek, które szukają summer au pair Chciałabym głownie wyjechać do UK, Irlandii lub (ale to już mniej) Szwecji, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Włoch lyb Szwajcarii Szanse pewnie mam marne, bo umiem tylko angielski, na poziomie B1, ale myśle pozytywnie Przeczytałam już chyba 2 części tego wątku i jestem taaaaka podekscytowana, a jeszcze tyle czasu Ogólnie chcę sprawdzić czy nadaje się do aupairkowania, bo mam planach po liceum wyjechać na rok jako au pair, nauczyć się języka i osiedlić się w jakimś kraju, może studiować tam potem, marzy mi się Islandia ahhh A te wakacje po prostu chciałabym spędzić w jakiś fajny sposób
Hej

Pamiętam jak będąc w liceum marzyłam o tym samym! Też czytałam ten wątek, zakładałam konta na aupairworld itp. ... i co? I strach mnie obleciał Nigdzie po liceum nie wyjechałam. Bardzo marzyłam i bardzo się bałam. Teraz jestem pod dwóch licencjatach. Po ich obronie przerwałam studia i .. tak jest, wyjechałam Najpierw na wolontariat i teraz jako au pair. I nareszcie czuje, że podążam drogą, którą zawsze kiedyś chciałam. Niestety zmarnowałam .. ups, 4 lata. Ale do wszystkiego trzeba dorosnąć w swoim tempie. Również do odwagi aby spełniać swoje marzenia

Piszę Ci to dlatego żebyś może przypadkiem się nie przestraszyła, że język, że tęsknota, że coś tam... Jeśli czujesz, że to dla Ciebie to odwagi i działaj! Au pair to ciężki kawałek chleba. Różnie bywa.. ale warto

Ja przeniosłam się do kolejnej rodziny we Włoszech. Zostaję tutaj na rok i jest naprawdę dobrze. Widzę przyszłość w różowych barwach. Dwie dziewczynki, grzeczne i kochane! Praca od 15 do 20, wolne weekendy, kurs włoskiego, rower do dyspozycji i piękne miasto - Padwa Obecnie poznaje miasto i szukam siłowni testując wszystkie po kolei
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując