Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toksyczny związek- boję się o własne życie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-07, 19:32   #16
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Toksyczny związek- boję się o własne życie!

Cytat:
Napisane przez binko5 Pokaż wiadomość
Po pierwsze- nie- to nie troll. Dziękuję za rady, ale nie mogę zostawić matki, bo jest chora. Na studia poszłam po trzech latach przerwy i chciałam iść po nich do normalnej pracy. I tak, z tymi związkami to też prawda. Moje życie składało się z tylu rzeczy, że nikt by mi nie uwierzył, ale niestety tak było. Jednakże bardzo ciężko od kogoś odejść, z którym tak wiele się dzieliło i przeżyło. Podejrzewam, że żadna z was nie była tyle lat z facetem? Nie wiem, może się mylę. Może jestem po prostu zbyt słaba, litościwa i szukam powodu, żeby dać temu człowiekowi jeszcze jedną szansę. Nie mniej jednak jeszcze go kocham. I płakać mi się chce na samą myśl, że już go więcej nie zobaczę, taka prawda. Rozmawiałam z nim przez telefon, zwolnił się z pracy i powiedział, że już go więcej nie zobaczę, telefon wyłączył. Szkoda mi go jako człowieka, ma ogromny talent artystyczny i pełno zainteresowań. Napiszę, co dalej.
Nie jedna tu byla o wiele dluzej w zwiazku i nie jednej zwiazek sie rozpadl.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując