Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 12:17   #3834
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Super.
Moja Absolutely Blooming wysłana w czwartek kurierem, jeszcze nie doszła, a specjalnie wczoraj niczym się nie psikałam, żeby użyć AB, wrrr.
Dziś mam wychodne i shopping ciuchowy
Sliczna jest ta nowa Miss Dior, przepieknie sie rozwija, psiklam tydzien temu na nadgarstek, a pol godziny pozniej zastanawialam sie co to
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Oj, to było chyba sporo wcześniej, niż rok temu. Głupia sprawa, narobiłam wtedy rabanu, a z flaszką wszystko było OK
Kiedy skończyła mi się PI L'eau, zamówiłam nową, dużą flachę z Kokai i przyszedł dziwny mix klasycznego PI i PI L'eau Okazało się, że tak po reformulacji wygląda teraz L'eau - potwierdziła to wtedy chyba któraś wizażanka, strona internetowa Shalimara i perfumeria też.
Kiedyś wersje edp i edt różniły się trochę flakonikami - kolorem kilku elementów (tego dzyndzla i korka, napisem z przodu), teraz odróżnia je chyba tylko dzyndzel. Wersja L'eau sprzed reformy wydawała mi się też mocarniejsza i bardziej musująca, ale tak to niestety bywa, że wszystko co dobre kiedyś się kończy (nie mówię, że obecna wersja jest zła, po prostu takie miałam odczucia po przerzuceniu się z flaszki na flaszkę). Koniec końców wszystko gra, PI L'eau mam do dziś i jest OK
Ta wlasnie juz tez jest chyba po reformulacji, bo L'eau jest napis tylko na dole na nalepce, nie ma na flakoniku, ale zapach i tak cudowny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora