Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TOP MODEL - Zostań modelką - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-12, 09:36   #1072
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Tak jak w przypadku Oli żuraw z 4 sezonu, ( co wyjaśniała na swoim kanale yt, w jaki sposób ją potraktowali) pozbyli się również Zuzi Matysiak


cytat z jej konta: " No to kochani. To by bylo na tyle☺ Moja rola w top model sie konczy i nie bedę i nawet juz nie chce mieć z nimi do czynienia.
Jestem bardzo...jakby to opisac...zdegustowana tym wszystkim koniec koncow. Do tego dochodzi złość.
Bardzo mało mnie ostatnio i na wybiegu (wogóle) i teraz pokazywano. I to nie dlatego ze odpadam tak wczesnie moi Drodzy. Po prostu wygrana MUSIALA byc przekazana komu innemu. Nie mogli wadzić kogoś kto by temu przeszkadzał.
Pozdro dla kumatych 😎
Podsumo...wując, moja rola polegała tylko na paru wlepionych komentarzach, a nie na pokazaniu jak pracuje.
Ciekawe dlaczego...HEHEHE
Ale wiadomo, wiedziałam na co sie pisze, bylam prawie pewna ze tak bedzie.
Najgorsze jest uczucie, ze gdy człowiek zna prawde, a większość dookola nie widzi, a on nie moze uświadomić ich blędu w tej wierze.
Ale coz. Koncze moje filozofowanie (chyba cos mi sie ze studiow wzielo&#128514
BARDZO Wam dziękuję ze byliście ze mną, że we mnie wierzyliscie i wspieraliscie oraz ze Was przybywało z każdą chwilą i odcinkiem. Że w jakis sposob przekonaliście sie do mnie. 😘
Dziękuję i zachecam do dalszego śledzenia moich kolejnych przygód. A mysle ze bedzie ich duzo. I jestem pewna, ze jestem w stanie osiągnąć wiele😉
Trzymajcie kciuki! I pamietajcie. Coś sie kończy...coś zaczyna. A praca jest tu wyznacznikiem sukcesu. Nie ma co sie załamywać jak cos nie wyjdzie. Idzcie do przodu mimo przeszkód po 'perfekcyjność' ktorą chcecie gdzieś osiągnąć! 😉
Szczególnie nie ma co sie zalamywac jak telewizja maczała w tym palce😂
A i jak to mówił dr.House: Wszyscy kłamią!
😂
Buziaki, także trzymam za Was kciuki i Wasze marzenia oraz cele!"
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując