Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapoznanie ze współlokatorkami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-18, 18:59   #9
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Zapoznanie ze współlokatorkami

Widzisz, ile gustów-tyle opinii Jedna wolałaby pogadać przy piwie (ja chyba też), inna chciałaby wyjść na pizzę, a kolejnej miło by było, jakbyś zrobił obiad.

Może po prostu przy wprowadzeniu się przedstaw się dziewczynom, a w kolejnych dniach, wpadając na siebie we wspólnych częściach mieszkania zapytaj, czy chciałyby może pogadać o waszym mieszkaniu. Pewne sprawy na pewno trzeba ustalić, między innymi grafik na sprzątanie, na kupowanie chemii (zrzutki czy każdy sobie), na wchodzenie do pokoi, ewentualnych głośniejszych imprez itd.
Zapytaj czy wolą usiąść przy herbacie czy przy piwie, to przecież ludzka rzecz. Jeśli macie jakiś wspólny pokój to idźcie tam, a jeśli nie-to pewnie zostaje kuchnia, jeśli raczej nie chcecie się sobie panoszyć po pokojach.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując