Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Możliwe że on mnie zdradza??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-20, 18:33   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez agulka25255 Pokaż wiadomość
jestem z moim chłopakiem 2 lata....zawsze wszystko było cudownie wiecie wielka miłość i takie tam bajery...ale ostatnio zaczęło mu brakować czasu dla mnie....tłumaczył to pracą i szkołą...ja z ciekawości weszłam na jego fotkę....i tam mogłam sobie poczytać korespondencje z jego byłymi dziewczynami...w której pisał ze nie ma dziewczyny i wyraź nie do nich zarywał....zrobiłam mu o to awanturę...on przepraszał i prosił o 2 szanse zgodziłam się choć nie wiem czy zrobiłam dobrze...ale najbardziej martwi mnie to ż e jedna z tych dziewczyn zawsze na niego leciała i zrobiłaby wszystko żeby mi go odbić...co mam robić??bardzo go kocham i nie chce stracić ale też nie chce być oszukiwana...

mi sie wydaje ze on sie umawia z jakimis dziewczynami... bo jakis powod musial byc, ze sklamal ze nie ma dziewczyny...

moglby napisac tak, bo chcial sobie z nimi "tylko" poflirtowac... no ale ten ostatni brak czasu jest zastanawiajacy...

uczciwy facet, kochajacy swoja dziewczyne i nie szukajacy przygod tak by chyba nie powiedzial.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując