Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pięćdziesiątki z plusem - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 23:28   #58
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiątki z plusem - cz. II

Toogra - mamy podobne poglądy na środowisko ludzi, z którymi kontaktujemy sie . Tak jak pisałam wczesniej kazdy z nas jest inny i ma prawo do własnego zdania .Mimo ,ze nie zawsze zgadzamy sie z rozmówcą powinniśmy uszanować jego zdanie .
Anytsuj - to ja czuję się zobowiązana do podziekowania za ciekawą rozmowę i wspomnienia o studiach , mimo ze wieki temu je ukonczyłam - spojrz róznica wieku zupełnie nie przeszkadzała nam w wesołej wymianie zdań.
Bietko - kupuj szybciutko nową kuchenkę -naprawdę warto ! Z zegarem czasowym dasz sobie rade w ciągu pięciu minut . W kuchenke wmontowany jest panel elektroniczny i tam sterujesz poszczególnymi funkcjami , mozesz równiez ustawiac czas na ugotowanie jajka na palniku jak i czas wyłaczenia piekarnika . Z funkcją termoobiegu świetnie wychodzą drożdżówki i to w podwójnej ilosci -mozesz jednoczesnie piec na dwóch blachach bez obawy przypalenia , inne rodzaje ciast równiez świetnie wychodza , moze poza kruchymi .
Braxa - zaczynałam martwic się dlaczego nie zagladasz , napisz proszę jak czujesz się a raczej czujecie ? dbaj o siebie szczególnie teraz , kiedy niemal wszystkich łapie jakis wirus .
Perspective - cieszę się ,ze mogę poznać Cię - nieczęsto spotyka się ludzi o tak wszechstronnych zainteresowaniach ,a przede wszystkim działalnosci spolecznej - świadczy to ,że potrafisz dostrzec ludzi i kochac a ta cecha w dzisiejszych czasach pogoni za wszystkim co materialne jakby zanikła .
co do stresu oksydacyjnego to pojecie z medycyny , w znacznej mierze genetyki . Znajomy pisze pracę doktorska na zwiazany z tym problemem temat . Ponieważ problematyka nawiazuje do innych dziedzin -ja jedynie piszę kilka notatek , fiszek z zakresu psychologii klinicznej i gerontologii -umieszczam to w jego blogu , w szkicach , nie publikuję . To naszym zdaniem o wiele prościej ,aniżeli wysyłanie mailem . Stamtąd szybko i latwo wybiera /lub nie / odpowiednie notatki w zaleznosci od przydatnosci .
Alketko - mam nadzieję ,ze już po klopotach zdrowotnych .Spotkanie klasowe - nie mozesz ominac takiego wydarzenia . To cos fascynujacego, radosnego, nie do opisania -koniecznie musisz iść inaczej sama zaprowadzę Cię .
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując