Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pięćdziesiątki z plusem - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-27, 08:25   #60
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiątki z plusem - cz. II

Witajcie i dzięki serdeczne za podpowiedzi w sprawie kuchenki
Już jestem zdecydowana ,jeszcze tylko trochę cieplej niech będzie bo jednak trzeba od razu kuchnię uporządkować . Wybiorę nowy model ... oj ,no dobra, tylko kuchenki i znów zginę w garnkach ...

Alketko ale super - spotkanie klasowe to straaasznie fajna sprawa . Później oczywiście część ludzi zupełnie nie utrzymuje ze sobą kontaktów , jak i nie wszyscy chcą iść na takie spotkanie po latach . Ale ci co chcą to mają niejednokrotnie więcej do wspominania jak członkowie niejednej rodziny. Idź i baw się super !
I absolutnie jesteś ważna !!! Zawsze Cię szukam ! I będę ! no .. i już !

Sonatko
szkoda,że tak mało masz czasu ,żeby tutaj więcej pisać. Te drożdżówki mi od razu pachną ... a jeszcze genetyka , oksydacja.. hmm chyba jeszcze muszę się pouczyć pozdrawiam Cię serdecznie

Anytsuj
i nie damy sobie tej wiosny odebrać ! Jak tak razem się zaprzemy.. miłego słonka

Perspective hmmm rozgryzłaś mnie ... jednak mam coś z , coś mnie wciąż gna ... ale wracam ! Ty też masz takie ciągotki , do ludzi , nie siedzieć , działać. Założę się ,że jesteś bardzo uśmiechniętą dziewczyną! I tak trzymać !

Togrusiu
pracujesz? To spokojnej pracy

Niko
wszystko dobrze? Mam nadzieję ,że jesteś zdrowa i tego Ci życzę

Braxo
Wam również dobrego samopoczucia

Robótko zdróweczka !

To ja już muszę ... lecę ... wszystkim
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując