Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-07, 09:00   #15
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cześć.
Jak dobrze, że ten tydzień będzie krótszy o 1 dzień roboczy uwielbiam mieć taką perspektywę wolnego!
dokładnie bardzo przyjemna perspektywa.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że to nie prawdziwa depresja. Bo to często nadużywane słowo, każdy większy smutek to zaraz depresja. Depresja to dramatyczna choroba i mam nadzieję., że Miranda przez nią przechodziła.
Podobno Miranda dopiero teraz z tego wyszła -nie wiem czy u niej to rzeczywiście była depresja czy nie, ale na pewno dało się zauważyć, że mocno przeżyła rozwód. W każdym razie na pewno część ludzi nadużywa tego słowa, ale często zdarza się też że ludzie zostają sami z tym problemem, bo ich stan jest lekceważony.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Czyżby miłość od pierwszego wejrzenia? To życzę Ci, aby taki stan utrzymał się jak najdłużej, powodzenia! Ja po pierwszej randce z moim mężczyzną też czułam się podobnie i czuję się tak do dziś, a niedawno obchodziliśmy 5 rocznicę naszej znajomości.
Dokładnie tak od pierwszego wejrzenia i powiem szczerze, że dotychczas nie do końca wierzyłam w takie rzeczy jestem raczej osobą mocno stąpająca po ziemi a tu nagle niespodziewanie zupełnie tak we mnie trafiło

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Mój weekend całkiem spokojny. W sobotę również musiałam zjawić się w pracy, ale jedynie po to, by odbyć szkolenie, na które kompletnie nie mam czasu w ciągu tygodnia. Poza tym byłam na shoppingu, kupiłam w końcu ten szary sweter z Benettona (chyba non stop o tych swetrach piszę, możecie mnie zlinczować! ) i wyhaczyłam też jedną sukienkę. Resztę weekendu spędziłam na leniuchowaniu, spacerowaniu i oglądaniu filmu przy winku
super, myślę że będziesz zadowolona. A jaka sukienkę wypatrzyłaś?

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Też szczerze nie oglądam telewizji, teraz brakuje mi na to czasu, kiedyś wolałam zagraniczne stacje. Według mnie rzadko trafia się coś fajnego i wartościowego. Strasznie dużo jest tzw zapchaj dziury. Gdy mam ochotę coś obejrzeć wolę sama poszukać jakiegoś filmu, mogę wybrać to na co mam ochotę w godzinach jakie mi pasują. Jeżeli jakiś serial mi się kiedyś spodobał też zawsze szukałam w internecie i oglądałam kiedy mi pasowało. Więc telewizor tylko po to aby oglądać na większym ekranie
O to zupełnie tak jak ja. Też wolę sama wybrać film/serial który chce oglądać wtedy kiedy mi to pasuje. Telewizja tak powinna właśnie działać, może tak kiedyś będzie.

I jeszcze jedna fotka z zaręczynowego party Mirandy:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując