Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-02, 10:06   #2011
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Uwaga, fajny przepisik na błyskawiczne serum mojego autorstwa:

* 2 krople kwasu hialuronowego
* 2 krople wit. E (ja mam z Mazideł)
* trochę masła cupuacu (ciężko się rozpuszcza, trzeba je przez dłuższą chwilę obrabiać, aby przyjęło formę płynną), może być też każde inne masło

* jeżeli macie jakieś niedoskonałości polecam balasm copaiba, naprawdę leczy rewelacyjnie. Moje 4 wypryski są juz niemal niewidoczne, dodam, że leczenie antybiotykiem i maścią zasuszającą likwidowło problem po ok. 1,5 tyg. wystarczy 1-2 kropli balsamu, ja go nie stosuję pod oczy.

Mieszamy i gotowe, nie potzrba już kremu potem. Rano bużka wygląda jak pupcia niemowlaczka.

A i jeszcze jedno, to zapewne kwestia nawilżenia, gdy się uśmiechałam to pod oczami robiły mi się takie milimetowe kreseczki, w ogóle niemal niewidoczne, nie jakieś tam zmarchy, tylko akie małe cuś, wiecie o co chodzi. Otóż po kilku aplikacjach tego serum problem zniknął.


Jeśli chodzi o masełko cupuacu to rzeczywiscie jest ono genialne na podrażnienia np. po depilaci... włosków na czole (używam Loxon), miałm zwykle po depilacji jedną wielką czerwoną plamę, do tego swędziała i szczypałą, po aplikacji masełka problem znikła w kilka minut. Uważam, że jest to produkt suuuuperr. Pewnie zakupię pełnowyiarowe opakowanie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora