Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-02, 16:22   #2099
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
MagJa nie gniewaj sie,ze tu o to pytam,bo ten watek nie od tego...ale tak na szybko,te silicony czemus szkodzą...i czy wtedy w opisie jest "silicons"?
dzieki wielkie, bede wiedziala na przyszlosc, czego unikać...

czekamy na relacje z serri Curls Rock, ja na pewno tez opisze te TIGi, zreszta musze znów troche uzupelnic opisów na KWC, bo moje tam recenzje z 2002 i 2003 roku....
ale teraz non stop tutaj, na clinique'u i na tru...hi,hi, nie ma czasu na recenzje ;-)
Nie gniewam się, bo nie mam o co, co najwyżej inne dziewczyny nas pogonią
ukrycior już wszystko wytłumaczyła, a przynajmniej tyle, ile ja wiem. A sama do tej pory stosowałam szampony i odżywki z silikonami, ale zauważyłam, że odkąd zupełnie przypadkowo kupiłam szampon i odżywkę nie nafaszerowane tymi cudami, to moje włosy są lżejsze, lepiej się kręcą, a wbrew moim wcześniejszym obawom wcale nie rozczesują się trudniej ani siano się nie robi. Dlatego teraz chcę już świadomie wybierać szampony bez silikonów. Co prawda jaki jest ten wybrany przeze mnie Tigi nie wiem, ale po cichu liczę, że będzie ok.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora