Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 09:47   #3388
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Albo biblioteki [emoji14]


Damian dziekuje za komplementy

Confused oprocz tego co wsiaklo w twarz cale zjedzone. A potem dobil druga taka sama porcja mleka. Jak ja Mu gotuje to jest zdecydowanie gestsze i po mojej zupie ciagnie cyca zdecydowanie mniej(chyba, ze taki zbieg okolicznosci, ze chcial sie poprzytulac?)

Ale jak przeczytalam sklad suszonej sliwki z pierwszej lyzeczki gerbera to sie nie dziwie. Woda i 28% sliwki... To nawet polowa nie jest:/
Musze zobaczyc jak z obiadkami sloiczkowymi, bo placic 3zl za 100ml wody to chyba nie teges hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

Kamila brawo za wage. A takie wahania to normalne teraz pewnie bedzie spadalo wolniej i musidz to wziac pod uwage a nie sie poddawac im nizsza waga tym ciezej zrzucic...

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Inka ty rano odciagasz z dwoch piersi nie?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------


Wyspana?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Hehe , wyspana 🙂 Wstałam dopiero teraz , z godzinna przerwa o 7 na karmienie i wyprawienie starszego do przedszkola
goba jest offline Zgłoś do moderatora