Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-14, 11:39   #3390
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

KAMILA, jaki rozm 44 no co Ty to chyba przed dietą po nowym roku będzie nowa energia to i kilogramy polecą nam wszystkim!

MARGOSIA, właśnie też widziałam ostatnio skład tej suszonej śliwki ale tłumaczę sobie to tak że sama suszona śliwka to jednak wszystko skoncentrowane w sobie ma i z wodą to nadal wartościowy posiłek.. Bo ogólnie Gerber raczej dobre składy słoiczków ma.

Ja ostatnio chciałam kupić morelę z hipp a tam cukier w składzie.. Wzięłam więc jabłko z morelą z gerbera bo bez cukru ale moreli tylko ok 10%.. Prawie samo jabłko.

Ja tez wczoraj też w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam hybrydy na stopach a pod koniec przyszłego tygodna zrobię dłonie bo teraz się nie opłaca-do Świąt zdążą się zniszczyć.

Dziewczyny a jak jest z tym żółtkiem, Antoś wczoraj skończył pół roku, co drugi dzień dodawać mu pół żółtka czy znowu coś się zmieniło w zaleceniach? Jak Wy zamierzacie robić?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

INKA, 440ml?!! Szok ja wprawdzie długo piersią nie karmiłam ale pamiętam ze max 60-70ml ściągałam. Mam duże piersi ale nie wiem gdzie bym pomieściła 440ml mleka Długo sciągalaś taką ilość?
__________________
<3

Edytowane przez confused women
Czas edycji: 2016-12-14 o 11:40
confused women jest offline Zgłoś do moderatora